Rafting Antalya Rezervasyon: +90 501 353 53 63 info@enjoyrafting.com

Turlar hakkında

Antalya köprülü kanyonda rafting ve doğa sporları

Antalya Manavgat Köprülü Kanyonda günübirlik rafting turları konusunda 17 yıldan fazla tecrübe ve deneyime sahip olan profesyonel ekibimizde Enjoy Rafting çatısı altında buluştuk. Uluslararası standartlarda güvenliği arttırıcı özel aksesuarlı ekipmanlarımız ve profesyonel rafting ekibimizle Antalya Köprülü Kanyonda rafting turları Enjoy Rafting ile daha güvenli ve eğlenceli diyoruz.

ENJOY Rafting Farkları Nelerdir:

  • Bölgede diğer firmaların rafting botlarında bulunmayan sadece bizim rafting botlarımızda bulunan raftların üzerindeki bütün katılımcıların raftingteki rapidlere girerken sarsılardan korunup dengelerini sağlayabilmeleri için Ayak Bandlarımız özel olarak aksesuar yaptırılmıstır. Rafting esnasındaki güvenliği %70 oranında arttırdığına inandığımız bu özel aksesuar köprülü kanyondaki rafting firmaları arasında sadece bizim firmamızda mevcuttur. Bu açıdan antalya da rafting konusunda en güvenli firma Enjoy Rafting firmasıdır diyoruz.
  • Rafting i Antalya da en eğlenceli şekilde yaşayabilmeniz için rafting parkurları ve çeşitli animasyonlar oluşturduk.
  • Rafting turuna gelen katılımcıların daha aksiyonlu bir tur yaşamaları adına turları yaş gruplarına ayırıyoruz. Kendi rafting gruplarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz veya sayı olarak yetersiz olsanız dahi biz sizin için en uygun rafting gurubunu oluşturuyoruz. Bu şekilde antalya köprülü kanyonda daha eğlenceli bir rafting turu geçirmenizi sağlıyoruz.
  • 2001 yılında yapılan türkiye rafting yarışmasında ekibimizin birinci olması personelimizin rafting konusunda ne kadar uzman ekip oldugunun kanıtıdır.
  • Rafting turu boyunca size sağlayacağımız bütün ekipmanlar kaliteli düzeyi yüksek ekipmanlardır.
  • Heyecan ve Adrenalin dolu bir gün yaşamak.

Ayrıca, Köprülü kanyondaki rafting 14 km rafting parkurumuzda çocuklarınız içinde güvenli özel rafting turu ile; Deneyimli rehberlerimiz önderliğinde çocuklarınızın kendi seviyelerine uygun olarak, rapidlerden güvenli ve eğlenceli bir şekilde geçerek rafting turu yapmasını sağlayabiliyoruz, bu sayede siz de kendinize ve ailenize uygun rafting turu yapabileceksiniz.

Antalya Köprülü Kanyon Genel Rafting Tur Programı

Antalya da günübirlik rafting turlarımıza katılmak isteyen misafirlerimiz için yaz aylarında bütün bölgelerden her gün transfer araçlarımız bulunmaktadır. Transfer araçlarımız genelde oteller güzergahını takip etmektedir. Otellerin dağılımına göre Antalya Merkezdeki servislerimiz saat 08:40 ile 09:30 arasında bütün toplamalarını bitirip, Antalya’ nın Manavgat ilçesine bağlı Beşkonak beldesinin Köprülü Kanyon Milli Parkındaki Enjoy Rafting bitiş noktamızda buluşma sağlarlar.
Enjoy Rafting bitiş noktamıza gelen misafirlerimiz buradaki kabinlerimizde kıyafetlerini değiştirebilirler. Rafting için gerekli olan ekipmanlarımızdan can yeleği, kask ve küreklerini alan misafirlerimiz, rehberlerimizden rafting hakkında bilgilendirmelerini aldıktan ve sigorta formlarını imzaladıktan sonra transfer araçlarımızla birlikte Antalya rafting başlangıç noktamıza varılır. Hazırlıklar tamamlandıktan sonra rafting turumuz başlar. Köprülü Kanyon’ a adını veren Köprü Çay üzerindeki su üzerinde 14 km uzunluğunda olan parkurumuz molalar ve animasyonlarla birlikte yaklaşık iki buçuk saat sürer. Eğlenceli dakikalarla geçen rafting turunun ardından Enjoy Rafting bitiş noktamızda yemek servisimize geçilir.
Yemek servisimizde seçeneğe bağlı ızgara balık veya tavuk şiş porsiyon olarak verilir. Otel mutfağı şeklinde Benmari ile servis edilen pilav, patates salatası, makarna, mevsim salatası..vs açık büfe olarak sunulur.
Enjoy Rafting bitiş noktasındaki yemek servisimizin ardından misafirlerimiz rafting turundayken çekimi yapılan fotoğraflar ve videolar sergilenir. Bu sergideki fotoğraf ve videolar rafting turu ücretlerine dahil olmayıp ekstra olarak satışa sunulur.
Dönüş transferi için hazırlıklar tamamlandıktan sonra ortalama saat 16:30 gibi Enjoy Rafting bitiş noktasından hareket edilir ve misafirlerimiz sabah hangi noktalardan alındılar ise aynı noktalara geri bırakılırlar. Bu şekilde Antalya Manavgat ilçesinin Beşkonak beldesindeki Köprülü Kanyon rafting turumuz tamamlanmış olur.

 

ALINIŞ TRANSFERİ

 

1. Güzergah

KEMER – ANTALYA – BELEK
07:30 <> TEKİROVA
07:40 <> ÇAMYUVA
07:50 <> KİRİŞ
08:00 <> KEMER 
08:10 <> GÖYNÜK
08:20 <> BELDİBİ
08:50 <> KONYAALTI
09:00 <> ANTALYA
09:10 <> LARA
09:15 <> ÖRNEKKÖY
09:30 <> KUNDU
10:20 <> BELEK

 

2. Güzergah

ALANYA – MANAVGAT – SİDE
07:40 <> MAHMUTLAR
07:50 <> KESTEL
08:00 <> OBAKÖY
08:15 <> ALANYA
08:30 <> KONAKLI
08:50 <> AVSALLAR
08:55 <> İNCEKUM
09:10 <> ÇİMTUR – OKURCALAR
09:20 <> KIZILAĞAÇ
09:30 <> SORGUN
09:40 <> SİDE
09:50 <> KUMKÖY
10:00 <> ÇOLAKLI 2
10:10 <> ÇOLAKLI 1

 

Enjoy Rafting Firma Tanıtımı

Enjoy Rafting firmamız özellikle güvenlik konusunda oldukça çok titiz bir firmadır. Bütün rafting botlarımız Köprülü Kanyon bölgesinde diğer firmalarda olmayan özel aksesuar ayak bantlarıyla alınmıştır. Güvenliği %70 oranında arttıran bu ayak bantları müşterilerimiz rafting turu sırasında rapidlere girdikleri zaman oluşacak sarsıntıda dengelerini kaybetmemelerine son derece yardımcı olmaktadır. Enjoy rafting firmamızda çalışacak bütün rafting bot rehberlerimiz özel bir eğitimden geçirilmektedir. Köprülü Kanyon rafting turumuz bittikten sonra verilen yemek servisimiz açık büfe olup, otel mutfağı şeklinde benmari eşliğinde verilmektedir. Antalya Manavgat ilçesine bağlı Beşkonak Köprülü Kanyondaki rafting turlarımıza katılan bütün misafirlerimiz Anadolu Sigorta tarafından sigortalanmıştır. Rafting turlarına Antalya Köprülü Kanyonda katılacak bütün misafirlerimizi bekliyoruz.

Transfer Dahil Köprülü Kanyon Rafting Turu

Transfer araçlarımız oteller güzergahlarını takip ederek toplama yapmaktadır. Alınış saatlerimiz ise müşterilerimize en yakın olarak belirlediğimiz noktaya göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden müşterilerimizle yaptığımız görüşmelerde rezervasyonu gerçekleştirirken en uygun noktayı belirleyip ona göre alınış saati veriyoruz ve Antalya köprülü kanyon rafting turuna katılım tarihinde belirlediğimiz saatte araçlarımız müşterilerimizi alıyor. Transfer aracımızın toplaması bittikten sonra Antalya merkezden 100 km uzaklıkta olan Manavgat ilçesinin Beşkonak beldesine bağlı Köprülü Kanyon Milli Parkındaki Enjoy Rafting bitiş noktamızda buluşma sağlanıyor. Burada müşterilerimiz kabinlerde kıyafetlerini değiştirip Antalya rafting turu için gerekli ekipmanlardan can yeleği, kask ve küreklerini alıyorlar. Profesyonel rafting rehberlerimizin Köprülü Kanyon Rafting turu bilgilendirmesinin ve sigorta formlarının imzalanmasının ardından tekrar transfer araçlarına biniliyor ve 10 km daha yolculuktan sonra Enjoy Rafting başlangıç noktamıza ulaşılıyor. Köprülü Kanyon rafting parkurumuz su üzerinde 14 km ve tur esnasındaki molalar, animasyonlarla beraber yaklaşık iki buçuk saat civarında sürüyor. Antalya rafting turumuz tamamlandıktan sonra müşterimiz Enjoy Rafting bitiş noktasındaki restoranımızda yemeklerini yiyorlar. Rafting turu esnasında çekimleri yapılan fotoğraf sergisi ve dvd gösterimlerinin tamamlanmasının ardından geri dönüş transferi başlıyor. Transfer araçlarımız bütün müşterimizi sabah aldıkları noktalara geri bırakıyor ve günübirlik Antalya Köprülü Kanyon rafting turumuz tamamlanmış oluyor.

Transfer Hariç Köprülü Kanyon Rafting Turu

Kendi araçlarıyla Antalya Manavgat ilçesinin beşkonak beldesine bağlı Köprülü Kanyon Milli Parkına gelecek müşterilerimiz günübirlik normal rafting programımıza dahil olmak istiyorlarsa saat 11 ve 12 arasında Enjoy Rafting bitiş noktamızda buluşmayı tavsiye ediyoruz. Başka saatlerde Köprülü Kanyonda olabilecek müşterilerimiz arayıp o güne ait rafting programının durumuyla ilgili bilgi alması gerekiyor. Köprülü Kanyon bölgesini bilmeyen müşterilerimizin Enjoy rafting bitiş noktamızı bulabilmeleri için rezervasyon esnasında bölge sorumlumuzun iletişim bilgilerini veriyoruz. Müşterilerimiz henüz yoldayken bölge sorumlularımızda irtibatta oluyorlar, hem yol tarifini alıyorlar hemde sorumlularımız müşterilerimizi o bölgede karşılıyor. Enjoy rafting bitiş noktasında buluşma sağlandıktan sonra müşterilerimiz araçlarını park ediyor, kabinlerde kıyafetlerini değiştiriyor, Köprülü Kanyon rafting turu için gerekli ekipmanlardan can yeleği, kürek ve kasklarını alıyorlar. Profesyonel rehberlerimiz tarafından Köprülü Kanyon rafting turu hakkında bilgilendirme verildikten ve sigorta formları imzalandıktan sonra bizim araçlarımızla Enjoy rafting başlangıç noktasına gidiliyor. 14 km Köprülü Kanyon parkuru su üzerinde molalar ve animasyonlarla beraber yaklaşık iki buçuk saat sürüyor. Rafting turu bitince müşterilerimiz Enjoy Rafting bitiş noktasındaki restoranımızda yemeklerini alıyorlar. Köprülü Kanyon rafting turu esnasında çekimleri yapılan fotoğraflar sergilendikten ve dvd video çekimi izlendikten sonra günübirlik Köprülü Kanyon Rafting Turu tamamlanmış oluyor.a