Rafting Antalya Rezervasyon: +90 501 353 53 63 info@enjoyrafting.com

Hakkımızda

Biz kimiz?

“Enjoy Rafting” olarak, güvenliğe büyük önem veren bir firmayız. Rafting botlarımız Köprülü Kanyon bölgesinde diğer firmalarda bulunmayan özel aksesuar ayak bantları ile donatılmıştır. Bu özel ayak bantları, müşterilerimizin rafting turu sırasında rapidlere girdiklerinde oluşabilecek sarsıntılarda dengelerini kaybetmelerini önleyerek güvenliği %70 oranında arttırmaktadır.

Firmamızda görev alan tüm rafting bot rehberlerimiz özel bir eğitimden geçirilmiştir, bu sayede müşterilerimize en güvenli ve keyifli deneyimi sunabilmekteyiz. Rafting turu sonrasında sunduğumuz açık büfe yemek servisi, otel mutfağı standartlarında benmari eşliğinde gerçekleştirilmektedir, böylece misafirlerimiz tura doygun bir şekilde son verebilmektedirler.

Firmamızın hizmet verdiği Köprülü Kanyon’daki rafting turlarına katılan tüm misafirlerimiz, Anadolu Sigorta tarafından sigortalanmıştır. Bu sayede, müşterilerimiz tur sırasında olası durumlara karşı ek bir güvence altında olmaktadır.

Antalya Manavgat ilçesine bağlı Beşkonak Köprülü Kanyon’daki rafting turlarımıza katılmak isteyen tüm misafirlerimizi, güvenli ve eğlenceli bir macera için Enjoy Rafting ailesine katılmaya davet ediyoruz. Unutulmaz anılar birlikte yaşamak için sizi bekliyoruz!